PHP Developer, Laravel

Datorită creșterii tot mai mari a platformelor noastre, suntem în prezent în căutarea unui Php Developer (Laravel) pentru a se alătura echipei noastre de dezvoltare cu normă întreagă, freelancer sau cu jumătate de normă.

Cerințe

1+ an de experiență în PHP / Laravel
Cunoștințe OO PHP
MySQL, Creare structura
Experiență de dezvoltare API
Utilizarea GIT
Lucrul in echipa de la distanță
Dezvoltare frontend
Limba Engleza, mediu

Opțional:

Laravel nova, Vuejs, Redis, Selenium, Elastic search, Creare documentație, Limba Germana

Descrierea jobului:

Programarea aplicațiilor in Laravel, Php
Asigurarea performanței si calității aplicațiilor
Efectuarea de teste unitare și de integrare
Lansarea aplicațiilor pe serverele de testare și de producție
Identificarea și solutionarea bug-urilor
Transpunerea cerințelor în Taskuri
Colaborarea cu managerul prin Taskuri
Aplicarea standardelor de dezvoltare a firmei

Ce oferim:

Salariu atractiv
Lucru de acasă
Program flexibil
Integrare ca asociat in firma posibil

Descrierea companiei

Vlinde este o companie IT înființată în 2014, Germania și România. Dezvoltăm produse digitale care fac viața sau munca oamenilor mai ușoară. Avem clienti din Germania dar mai ales projecte proprii care cresc zi de zi. Scopul nostru este sa ajungem o firma in valoare de 10+ Mio €.

Aplicare:

Trimiteți un mail la dev-job@vlinde.com:
Ce proiect ați realizat în Laravel? Exemple?
De ce Vlinde este potrivit?
CV ca atașament

Flow:
Test practic, coding, 1.5h
Meeting virtual

Job Category: Html&Css Laravel PHP Webdeveloper
Job Type: Freelance Full Time Part Time
Job Location: Brasov Remote